Aydınlanma Yolunda Pano Yazıları

11.50 TL. Bir hayli ter döktügümü belirtmekte yarra var; Oglum Metin ile birlikte, internette çok gezindim. Azimsanmayacak düzeyde kitap karistirdim. Çok sayida derin nefesler alarak rahatlamaya çalistim.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Çağlayan
DOSYA BOYUTU
8,86 MB
YAYIN TARIHI
2006
DIL
Türkçe
ISBN
9799944592900

Aydınlanma Yolunda Pano Yazıları harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ahmet Çağlayan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ahmet Çağlayan'den Aydınlanma Yolunda Pano Yazıları kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bir hayli ter döktüğümü belirtmekte yarra var;Oğlum Metin ile birlikte, internette çok gezindim.Azımsanmayacak düzeyde kitap karıştırdım.Çok sayıda derin nefesler alarak rahatlamaya çalıştım.Kızım Amine'nin getirdiği demli ve güzel çayları içmeye devam ettim.Bazen soğuktan titreyip üşüdüm, ama sevgili yeğenim minik Zehra'yı öptükçe ısındım.Bazen de yazarken sıcaktan bunaldım.Evimizin küçüğü sevgili oğlum Muhammed ile, kazanma şansımın asla olmadığı zorunlu satranç oynayarak enerjimi yeniledim.Bu kitabı tamamlarken aileye yeni katılan sevgili yeğenim Abdullah ile daha da güç kazandım. Az uyudum, ama çok çalıştım, çook...(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 150Baskı Yılı: 2006Dili: TürkçeYayınevi: Gülhane 


Araştırma-İnceleme. Aydınlanma Yolunda Pano Yazıları. Aydınlanma Yolunda Pano Yazıları. Yeni. Ücretsiz Kargo.