Kırık Camlar Üzerinde Dans

Kirik Camlar Üzerinde Dans by Ka Hancock, 9786054726271, available at Book Depository with free delivery worldwide. Kirik Camlar Üzerinde Dans. 4.19 (5,829 ratings by Goodreads).

Responsive image
YAZAR
Ka Hancock
DOSYA BOYUTU
8,83 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786054726271

Bir Kırık Camlar Üzerinde Dans kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kırık Camlar Üzerinde Dans kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ka Hancock tarafından yazılmıştır.


Kendi kurallarını koyan bir aşkın inanılmaz hikâyesi...'Her evlilik bir danstır lucy. Bazen komplike, bazen sevgi dolu, çoğu zamansa olaysız. Ama Mickey'le dansınız kırık camlar üzerinde gibi olacak. Acı verecek. Ve sen, ne acıdan kaçabileceksin, ne de bir sonraki adımda canının daha az acıması için ona daha sıkı tutunup az camlı bir yere ilerleyebileceksin...'21 yaşındaki Lucy, Mickey'le karşılaştığında Mickey'nin kendisi gibi sorunlarla boğuştuğundan habersizdi. Lucy ailesinden miras kalan kanser ile Mickey'e ise annesinden miras kalan bipolar bozukluğu ile boğuşmak zorundadır. Sıradışı bir evliliğin yalın bir portresi... Kırık Camlar Üzerinde Dans, okuru insan kalbinin derinliklerinde unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor."Hancock'un ilk eseri özgün ve acıklı bir hikâye; okurun kalbinde yer edinecek dokunaklı ve samimi bir öykü..."-Publishers Weekly-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 490Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Feniks Kitap 


Yazarın diğer kitapları için sayfanın altında bulunan etiketleri inceleyebilirsiniz. Kırık Camlar Üzerinde Dans Pdf İndir kitabının sayfa sayısı 490, basım tarihi belirtilmemişdir.