Kader

Kader Şarkıları Kader Albümleri. 1. Kader - Adam Gibi Sev Beni (52). 2. Kader - Adamım (248). 6. Kader - Allahın Dediği Olur (12). 7. Kader - Ama Ben (187). 8. Kader - Anne (65).

Responsive image
YAZAR
Candan Özer
DOSYA BOYUTU
6,12 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055143060

Kader harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Candan Özer. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Candan Özer'den Kader kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Şehrin bir ucundan, diğerine birbirlerinden habersiz yaşayan, her kesimden insanın, hiç ummadıkları bir zamanda yolları kesişiverirse ne olur?Yarın için ne planlar kurarız kendi kendimize. Ama en ince yapılmış planlar bile kaderin önünde yerle bir olur. Kader'i okurken misafir olduğumuz kimi yerlerden, soluğumuz kesiliyormuş gibi kaçmak, kiminde de, yaşanan mutluluğun bir parçası olabilmek için hep orada kalmak isteyeceksiniz.Bazen Zehra'yla kederlenip, bazen de Lamianımla kahkahalar atacak, gündelik yaşamımızın olağanlığı içinde olağanüstü anlar yaşayacak ve sonunda tüm çirkinliklere karşın güzelliğin kazandığına inanacaksınız.Ve...Dinimizin güzelliklerinin, değişik kesimlerde ne kadar farklı algılandığını bir kez daha düşüneceksiniz.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 768Baskı Yılı: 2013e-Kitap: Sayfa Sayısı: 789Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Panama Yayıncılık 


Kader ve kazaya inanmak amentünün (İmanın şartlarından) altı esasından biridir. Kader ve kazaya iman üzerine dikkatle durulması gereken bir konudur.