Oturma İzni Güz Rengi

Gezinti Menüsü. Benzer Sorular. İspanya'da oturma izni için hangi belgeleri istiyorlar? Bebekleriniz doğduğunda göz rengi ne renkti sonradan değişti mi? ve ne zaman değişti?

Responsive image
YAZAR
Yüksel Pazarkaya
DOSYA BOYUTU
7,34 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789754068344

PDF formatında Oturma İzni Güz Rengi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Oturma İzni Güz Rengi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İlk kez 1977 yılında çıkan "Oturma İzni", gönüllü ya da zorunlu göç eden insanların sarsıcı olduğunca, şiirsel öykülerini içeriyor. Bu öyküler, göç insanları üzerine yazılanların klâsik kitabı oldu. Göçün ellinci yılında "Oturma İzni"nin yeni basımını, bu öykülerden sonra seksenli ve doksanlı yıllarda yazılmış, ilk basımı 1998 yılında "Güz Rengi " adıyla çıkan 12 öyküyle bir arada sunuyoruz.Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Cem Yayınevi 


11 TL. Göçün ellinci yılında "Oturma İzni"nin yeni basımını, bu öykülerden sonra seksenli ve doksanlı yıllarda yazılmış, ilk basımı 1998 yılında "Güz Rengi" adıyla çıkan 12 öyküyle bir arada sunuyoruz.