Kendime Kendimin Dedikodusu

Kendime Kendimin Dedikodusu, Fuzuli Topal tarafından kaleme alınmıştır. Kendime Kendimin Dedikodusu adlı eser Türkçe dilindedir. Kitap KARTON KAPAKLI cilt bilgisi ile bir y?l önce eklenmiştir.

Responsive image
YAZAR
Fuzuli Topal
DOSYA BOYUTU
6,51 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055690960

Kendime Kendimin Dedikodusu harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Fuzuli Topal. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Fuzuli Topal'den Kendime Kendimin Dedikodusu kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


İçimden cümleler geçiyor bitmek tükenmek bilmeyen, sıralı sırasız sessizce.Sustum... Dinledim... Düşündüm...Sonra..Bütün bu cümleleri kağıda dökmem gerektiğine inandım ve yazdım. Yazarken, kimi zaman gözlerime söz geçirmekte zorlandığım, kelimelerin kalemimin ucuna gelip de düğümlendiği anlar olsa da, varlığımı anlamlı kılan, usumda iz bırakan yaşadıklarım ve yaşattıklarım.Beni bu günlere taşıyan, düşünce ve duruşuma şekil veren, kısmen de olsa yaşantımın her kesitinden kendim için biriktirdiğim tadımlık öykülerim.Bazen bir dokunuşta gülümseten, bazen de...Şimdi gün ışığına çıkarma zamanıdır.Ben sözümü tuttum.Kendime.Sayfa Sayısı: 128Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Kurgu Kültür 


Kendime Kendimin Dedikodusu. Kategori. Türk Edebiyatı , Öykü.